Nautige iga lonksu Recupsi korduvkasutatava joogiklaasiga 300 ml

Ainulaadne joogikogemus Recupsi personaliseeritava joogiklaasiga

Kui soovite oma lemmikjooke serveerides ühtlasi ettevõttele reklaami teha, tasub valida kõrgkvaliteetne jooginõu. Tutvuge Recupsi korduvkasutatava joogiklaasiga, mis on teie uus lemmikkaaslane igaks puhuks – täiusliku mahuga 300 ml.

Stiil, jätkusuutlikkus ja kliendirahulolu igas lonksus

Kompaktne disain, küllalt mahtu

8,1 cm läbimõõduga ja 9 cm kõrgusega joogiklaas on ideaalne kombinatsioon kompaktsusest ja elegantsist. See on disainitud sedasi, et teie klientidel oleks seda võimalikult mugav käes hoida. Trükkige klaasile ettevõtte logo ning paistate klientidele silma igal üritusel.

Toost korduvkasutatavusele

Meie korduvkasutatav joogiklaasiga teete selge sammu jätkusuutlikuma ettevõtte poole.

Recupsis usume, et kvaliteet ja jätkusuutlikkus võivad käia käsikäes. Seetõttu kutsume teid üles tõstma toosti vastutustundlikule nautimisele meie personaliseeritava joogiklaasiga. Iga lonks on panus ühise eesmärgi nimel!

Niisiis, kas olete valmis tõstma oma klaasi jätkusuutlikuma tuleviku poole?

Ära maga! Küsi pakkumist!

Nautige iga lonksu Recupsi korduvkasutatava joogiklaasiga 300 ml

Ainulaadne joogikogemus Recupsi personaliseeritava joogiklaasiga Kui soovite oma lemmikjooke serveerides ühtlasi ettevõttele reklaami teha, tasub valida kõrgkvaliteetne jooginõu. Tutvuge Recupsi korduvkasutatava joogiklaasiga, mis on teie uus lemmikkaaslane igaks puhuks – täiusliku mahuga 300 ml. Stiil, jätkusuutlikkus ja kliendirahulolu igas lonksus Kompaktne disain, küllalt mahtu 8,1 cm läbimõõduga ja 9 cm kõrgusega joogiklaas on ideaalne kombinatsioon […]