Meist

Recupsis ei ole meie eesmärk kõigest joogitopside müük. Meie soov on edendada jätkusuutlikke tavasid ja rohelist tarbijakäitumist. Mõistame, et te ei otsi lihtsalt korduvkasutatavaid joogitopse oma üritusele. Te soovite parandada oma ökoloogilist jalajälge ning luua oma kaubamärgile keskkonnasõbraliku kuvandi, mis kõnetab teie töötajaid, partnereid ja kliente, nii uusi kui ka olemasolevaid.

Me oleme teie teenistuses, et aidata teil seda kuvandit luua.

Recupsi ekspertiisiks on ökoloogiliselt sõbralike ja jätkusuutlike joogitopside pakkumine ning, mis veelgi olulisem, tervikliku ja tõrgeteta lahenduse loomine, mis säästab teile aega ja raha. Saate olla rahul teadmisega, et teie bränd aitab kaasa tervema planeedi loomisele.

Meil on ülemaailmne tarnijate ja tehaste võrgustik, mis võimaldab meil pakkuda konkurentsivõimelise hinnaga korduvkasutatavaid joogitopse: alates PP-plastikust topsidest kuni metalltasside ja joogiklaasideni, mis lisavad restoranidele ja baaridele elegantsi. Saate topsidele trükkida või graveerida personaliseeritud kujunduse, mis edastab suurepäraselt teie brändi identiteeti.

Võtke meiega ühendust! Alustame koostööd partneritena jätkusuutliku tuleviku loomisel. Leiame teile üheskoos parimad võimalikud lahendused - logoga joogitopsid, mis mitte ainult ei vasta keskkonnanõuetele ja teie klientide ootustele, vaid ületavad neid. Loome koos midagi märkimisväärset ning teeme seda jätkusuutlikult.

Meie ettevõtte juriidilised andmed:

Dot Holding OÜ
Meistri 16-205, Tallinn 13517
Registreerimisnumber: 12828454
Käibemaksukohustuslase number: EE101784678

Projektijuhid

Edvin Laani

+372 5683 1840 -edvin@promomates.eu

EnglishEesti

Steven Eomois

+372 5617 4902 - steven@promomates.eu

EnglishDeutschEesti

Heiki Lutschan

+372 56255274 - heiki@promomates.eu

EnglishEestiРусский

Võtke ühendust!

Sõnum saadetud! Võtame Teiega peatselt ühendust.