Recupsi läbipaistev taaskasutatud klaasist joogiklaas 420 ml vastutustundlikule ettevõttele

Recupsi läbipaistev taaskasutatud joogiklaas firmalogoga: toost rohelisele tulevikule

Kas olete kunagi mõelnud, kui suure erinevuse võib teha joogiklaasi valik? Recups toob teieni läbipaistva taaskasutatud materjalist joogiklaasi – jätkusuutlikkuse ja stiili kehastuse, mille maht on muljetavaldav 420 ml ning millele saab trükkida teie ettevõtte logo.

Suur pind logo trükkimiseks; materjal, mis kestab

Ideaalsed mõõtmed

7 cm läbimõõduga ja 10 cm kõrgusega joogiklaas on teie lemmikjookide nautimiseks ideaalne kaaslane. Personaliseerige klaas ettevõtte logoga ning püüate klientide pilkusid veelgi enam.

Taaskasutatud materjali võlu

See klaas ei ole lihtsalt jooginõu – see on julge avaldus. Taaskasutatud materjalist valmistatud joogiklaas on väike, kuid vägagi tähendusrikas samm keskkonnakaitse suunas.

Liituge Recupsiga ning tõstke üheskoos meiega klaas puhtama looduse nimel. Tellige meilt läbipaistev taaskasutatud joogiklaas firmalogoga ning rikastage oma igapäevarutiin jätkusuutlikkusega. Recupsiga ei vali te ainult reklaamtoodet, vaid valite elustiili – sellise, mis austab ja väärtustab keskkonda.

Võtkem omaks säästev elustiil, üks jook korraga!

Ära maga! Küsi pakkumist!

Recupsi läbipaistev taaskasutatud klaasist joogiklaas 420 ml vastutustundlikule ettevõttele

Recupsi läbipaistev taaskasutatud joogiklaas firmalogoga: toost rohelisele tulevikule Kas olete kunagi mõelnud, kui suure erinevuse võib teha joogiklaasi valik? Recups toob teieni läbipaistva taaskasutatud materjalist joogiklaasi – jätkusuutlikkuse ja stiili kehastuse, mille maht on muljetavaldav 420 ml ning millele saab trükkida teie ettevõtte logo. Suur pind logo trükkimiseks; materjal, mis kestab Ideaalsed mõõtmed 7 cm […]