Recupsi purunemiskindel roostevabast terasest joogitops 350 ml on ideaalne korduvkasutatav tops teie ettevõttele

Recupsi pakkumine: purunemiskindel terasest logoga joogitops, mis ei tekita jäätmeid

Kas soovite võtta omaks keskkonnasõbraliku elustiili? Recupsi purunemiskindel 350 ml roostevabast terasest joogitops on midagi enamat kui lihtsalt anum teie klientidele joogi rüüpamiseks: see on avaldus teie ettevõtte pühendumisest rohelisemale tulevikule, mis toob ühtlasi kaunilt esile teie graveeritud firmalogo.

Avastage purunemiskindla jäätmevaba joogitopsi jõud

Kujutage ette joogitopsi, mis kestab kauem kui kõik teised. Meie ühekordse seinaga roostevabast terasest joogitops on korduvkasutatav ning loodud olema sama vastupidav kui teie pühendumus jätkusuutlikkusele. Kõlab ju ahvatlevalt? Graveerige tops logokujundusega ning lisage jooginõule veelgi rohkem isikupära, mis kõnetab kohe kindlasti teie kliente.

Mugavus ja jätkusuutlikkus käivad käsikäes – ning 5 tükki pakendis

Me teame, et mugavus on teie jaoks oluline. Seetõttu on meie jäätmevabad purunemiskindlad joogitopsid pakitud karpi viie kaupa. Ükskõik kas piknikule, grillile või kontorikohtumisele – need tassid on igal hetkel kasutusvalmis. Kas olete valmis meie jätkusuutlike personaliseeritud jooginõudega oma klientide üritusi täiustama?

Valige Recups: suur teene keskkonnale

Recups usub reklaamtoodete loomisse, mis peegeldavad teie brändi pühendumust jätkusuutlikkusele. Need jäätmevabad logoga joogitopsid näitavad maailmale uhkusega, et teie bränd on valmis positiivseid muudatusi tegema. Niisiis, kas poleks aeg teha üks tõeliselt jätkusuutlik avaldus?

Ära maga! Küsi pakkumist!

Recupsi purunemiskindel roostevabast terasest joogitops 350 ml on ideaalne korduvkasutatav tops teie ettevõttele

Recupsi pakkumine: purunemiskindel terasest logoga joogitops, mis ei tekita jäätmeid Kas soovite võtta omaks keskkonnasõbraliku elustiili? Recupsi purunemiskindel 350 ml roostevabast terasest joogitops on midagi enamat kui lihtsalt anum teie klientidele joogi rüüpamiseks: see on avaldus teie ettevõtte pühendumisest rohelisemale tulevikule, mis toob ühtlasi kaunilt esile teie graveeritud firmalogo. Avastage purunemiskindla jäätmevaba joogitopsi jõud Kujutage […]